Основные сферы применения

ТОВ «Науково-Технічний Центр «ФЛЕШ-Р» - виробниче підприємство, що спеціалізується на виготовленні обладнання для утилізації різних видів відходів у тому числі небезпечних (ТУ У 29.2-37378282-001:2011).

За допомогою наших утилізаторів можна знищувати різні типи відходів, а саме: небезпечні відходи класів А, Б, В і Г (комунальні, харчові, біологічні, медичні, промислові, хімічні). Одними із сфер застосування обладнання є медицина, фармацевтика та лабораторії. Можлива утилізація інфікованих, операційних, патологоанатомічних відходів, шприців, голок, перев'язувальних матеріалів, непридатних вакцин, протермінованих медикаментів, діагностичних матеріалів, харчових відходів, біологічних відходів віваріїв, трупів тварин тощо.

Утилізатори термічні можуть бути як стаціонарні, так і мобільні. Мобільний утилізатор є незамінним, якщо необхідно швидко та безпечно знищити відходи на місці їх виникнення, особливо у складі підрозділів МНС, ветеринарної та санітарної служби.

Принцип роботи утилізаторів термічних полягає у високотемпературній деструкції відходів (1200 оС), послідуючим очищенням вихідних газів температурними, механічними, хімічними методами очищення.

Обладнання сертифіковане, відповідає діючим на території України екологічним нормам, має всі необхідні документи та експертні висновки для експлуатації.

Наше підприємство має відповідну матеріально-технічну базу для виготовлення утилізаторів термічних, кваліфікований персонал, інженерно-конструкторський склад має багаторічний досвід роботи з вогнетрівкими матеріалами. Виробник надає гарантію та виконує сервісне обслуговування обладнання.

Агро 2021
01.06.2021
ТОВ "НТЦ "ФЛЕШ-Р" підготувало до показу новітнє обладнання для утилізації медичних та ветеринарних відходів. На стенді будуть представлені мобільні установки та компактні готові рішення для встановлення утилізаторів на підприємствах. Запрошуємо всіх небайдужих щодо проблем екології та збереження довкілля.
Пальники на відпрацьованій олії та піролізному паливі
13.03.2020
Альтернативне паливо, пічне паливо, відпрацьоване масло. Пальники дозволяють максимально чисто та екологічно отримати енергію з цих похідних вуглеводнів.

Еще мы продаем на Allbiz


allbiz